BEŞHAN TEKSTİL

       Antistatik - ESD Dokuma Kumaşlar  EN 1149 ( polyester / karbon ,  polyester / pamuk / karbon )

       Antistatik - ESD Örme Kumaşlar EN 1149  ( pamuk / karbon )

       Antistatik Temiz Oda Kumaşları EN 1149 ( polyester / karbon )

       Antistatik - Sıvı Kimyasal Geçirmez Kumaşlar EN 1149, EN13034:2005+A1: 2009, EN ISO 17491-4:2008 Type 6 ( polyester / karbon )

       Yanmaz Kumaş - Güç Tutuşur Kumaş EN 11612, EN 11611, EN 1149 - Antistatik Kumaş ( Aramid -Modakrilik - Karbon )

 

      Değişen ihtiyaçlar, gelişen teknoloji ile birlikte nesnelere, eşyalara yüklenen anlam ve onlardan beklentiler sürekli değişmektedir. Bu bağlamda artık kumaş, giysi ve tekstil materyallerinden beklenen yalnızca bir yüzeyi örtmesi ve şık görünmesi değil bunların yanında belirli amaçlara hizmet etmesi ve fonksiyonel olmasıdır. 

       Yakın bir gelecekte elektrik üretebilen, kendini ısıtıp soğutabilen, kendi rengini anlık ve isteğe göre değiştirebilelen hatta giyen kişinin çeşitli sağlık verilerini anlık raporlayabilen giysiler hayatımıza girecek. 

       Beşhan Tekstil olarak daima ileriye bakan  ve yarını hedefleyen bir vizyon ile statik yük biriktirmeyip deşarj olabilen antistatik, partikül geçirmeyen cleanroom kumaşları, sıvı kimyasallara karşı koruyucu özellikli antistatik kumaşlar, su geçirmez & nefes alabilir antistatik kumaşlar, Aramid, Modakrilik ve Karbon içeren kalıcı güç tutuşur kumaşlar üretiyoruz. Çözüm ortaklığı anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor, analiz ediyor ve en uygun fiyatla gereksinimlerini karşılayacak fonksiyonel kumaşlar tasarlıyor ve üretiyoruz.